Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

The Turning Point

Film, 2022, 97 minuty
The Turning Point
Konflikty? Těm se tenhle flákač vyhýbá obloukem. Pak se ale nečekaně spřátelí s nebezpečným zločincem, který se mu zničehonic nasáčkuje do života.
film The Turning Point je film z edice Netflix Originals z roku 2022 a trvá 97 minut. Drama, kde hrají Brando Pacitto („Baby“), Andrea Lattanzi („Tri metry nad nebem“) a Ludovica Martino („SKAM Italia“). Tento film je Drsný, Intimní, Dojemný.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Snímek The Turning Point na webu IMDB

The story of two women whose lives are dedicated to ballet. Deedee left her promising dance career to become a wife and mother and now runs a ballet school in Oklahoma. Emma stayed with a company and became a star though her time has nearly passed. Both want what the other has and reflect on missed chances as they are brought together again through Deedee's daughter, who joins the company.

Herci ve snímku The Turning Point

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: němčina;angličtina;italština - Komentář audio stopy;italština [Originál];polština
Titulky: čeština;němčina;angličtina;italština;polština

Více podobných The Turning Point

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Einstein a bomba
Co se dělo po Einsteinově útěku z nacistického Německa? Ponořte se do mysli tohohle génia v dokumentárním dramatu plném archivních záběrů, kde zazní i jeho vlastní slova.
The Vince Staples Show
Rapper a herec Vince Staples, který je celkem slavný a nemá úplně hluboko do kapsy, řeší slasti i strasti každodenního života v rodném městě The Beach.
House of Ninjas
Tahle obyčejná rozhádaná rodina kdysi všem naháněla hrůzu. Kvůli vážnému nebezpečí ale musí tihle slavní nindžové znova do akce jako za starých časů.
Láska, stalking, vražda
Dokument plný zvratů o mechanikovi, co poprvé v životě zkusí online seznamku. Žena, kterou tam potká, bere svoji zamilovanost smrtelně vážně.
Popel
Bohatá vdaná žena najde nevydaný román, díky kterému prožije opojné dobrodružství i nebezpečnou aférku. Její život už ale nikdy nebude jako dřív.