Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Bláznivý svátek

Tv-serial, 2023
Bláznivý svátek
Razan se svojí saúdskou rodinou slaví velký svátek, kam bez pozvání dorazí její britský snoubenec s pákistánskými kořeny. Jak je teď přesvědčit, že je to dobrá partie?
tv-serial Bláznivý svátek je film z edice Netflix Originals z roku 2023. Saúdskoarabská komedie, ve které hrají Summer Shesha, Yasir Alsaggaf, Khalid Alharbi a Hamza Haq. Snímek Bláznivý svátek je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento tv-serial je Srdečný.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Bláznivý svátek

Zvuk a titulky

Zvuk: arabština (Saúdská Arábie) [Originál];arabština - Komentář audio stopy;angličtina;polština
Titulky: arabština (Saúdská Arábie);čeština;němčina;angličtina;polština;ukrajinština

Více podobných Bláznivý svátek

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Verified Stand-Up
Deset komiků a deset dynamických vystoupení ve dvou dílech. Kdo ze skvělých bavičů, kteří vystoupili v newyorské Webster Hall, vám nejlíp padne do noty?
Comedy Royale
Dvacítka nejpopulárnějších korejských komiků se v líté soutěži utká o to, kdo bude moderovat pořad na Netflixu. Čí vtípky rozchechtají diváky k slzám?
Kdo nahradí Chica?
Šéfkuchař luxusní filipínské restaurace upadne do kómatu a osud celého podniku má najednou v rukách jeho oddaná zástupkyně.
Moc peněz
Dva kamarádi zničehonic zbohatnou, ale nečekané štěstí jim rychle zhořkne. Zjistí totiž, že jsou namočení do praní špinavých peněz.
Skoro normální rodina
Na první pohled jsou dokonalá rodina. Děsivá vražda jim ale převrátí život vzhůru nohama a rychle se ukáže, co všechno jsou ochotní jeden pro druhého udělat.