Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Black Snake: Legenda

Film, 2019, 81 minuty
Black Snake: Legenda
V sedmdesátých letech se mladík, který moc neví, co se životem, vrací do rodné země za dědou, mistrem bojových umění. Potom naplní svůj osud a stane se superhrdinou.
film Black Snake: Legenda je z roku 2019. a trvá 81 minut. Svérázná parodie na superhrdiny. Hlavních rolí a režie se ujali Thomas Ngijol a Karole Rocher. Tento film je Neuctivý, Ztřeštěný.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Black Snake: Legenda

Režiséři

Více podobných Black Snake: Legenda

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Tři Tygři ve filmu: JACKPOT
Dva kamarádi vyrazí z Ostravy do Prahy pro peníze, které vyhráli v loterii. Jenže napakovat se kromě nich chce i někdo další.
Sedna
Dokument o partě francouzských a švýcarských lyžařů, kteří v Grónsku hledají nedotčené svahy a přitom si vyslechnou jednu místní pověst.
Vzestup Želv Ninja: Film
Děsiví tvorové z jiného vesmíru rozpoutají na Zemi peklo a želví kluky čeká zkouška, která pořádně prověří jejich tajemné nindžovské schopnosti.
Drahoušci
Badru doufá, že její prchlivý manžel skončí s pitím a změní se. Jenže on ve vzteku překročí všechny meze a ona s mámou sebere odvahu k pomstě. Nejde to ale úplně hladce.
Carter
Vzbudil se, ale nic si nepamatuje. A tajemný hlas mu ze zařízení v uchu našeptává, aby vyrazil zachránit rukojmí. Za každou cenu.