Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Unfrosted

Film, 2024, 96 minuty
Unfrosted
Lahodná komedie Jerryho Seinfelda z časů, kdy všichni snídali cereálie s mlékem. Kvůli úplně novému druhu pečiva se ale dvě velké společnosti pustily do líté bitvy.
film Unfrosted je film z edice Netflix Originals z roku 2024 a trvá 96 minut. Hrají Jerry Seinfeld, který se ujal režie a napsal scénár, Melissa McCarthy, Jim Gaffigan, Amy Schumer nebo Hugh Grant. Snímek Unfrosted je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento film je Nostalgický, Ztřeštěný.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Unfrosted

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština - Zvukový popis;němčina - Zvukový popis;angličtina - Zvukový popis;angličtina [Originál];pol
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;ukrajinština

Více podobných Unfrosted

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Inheritance
Umřel jim zazobaný strejda, se kterým se nestýkali. Aby se ale dostali k dědictví, musí nejdřív vyřešit spoustu spletitých hádanek, které na ně v jeho vile čekají.
Pohádky jsou pro děcka 2
Když si jeho matka přivede domů přítele, vyrazí Waldek na odvážnou cestu po Tatrách a hledá otce, kterého nikdy nepoznal.
In Good Hands 2
Táta se synem jsou zase spolu a po tragické ztrátě musí začít znova. Podaří se jim ale vyplnit prázdnotu, kterou po sobě zanechala jejich milovaná manželka a máma?
Thelma the Unicorn
Zpívající poník Thelma se chce proslavit a velký sen si splní tím, že se promění v nablýskaného jednorožce. Brzy ale zjistí, že není všechno zlato, co se třpytí.
Mother of the Bride
Matka vyrazí na tropický ostrov, kde se bude vdávat její milovaná dcera. Tam ale zjistí, že otec ženicha je její bývalý přítel, kterého neviděla už desítky let.