Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Barbara

Film, 1997, 138 minuty, 767 recenze
Barbara
Adaptace románu, který napsal Jørgen-Frantz Jacobsen, o problematickém vztahu kněze Poula a svůdkyně a dvojnásobné vdovy Barbary.
film Barbara je z roku 1997. a trvá 138 minut. Tento film je Temný, Dojemný, Romantický.

Snímek Barbara na webu IMDB

Hodnocení: 6 z 10

Young vicar Mr. Paul arrives at the Faroe Islands to take up a benefice, and meets the young Barbara, twice married to vicars, and with both husbands laid cold in the grave. Despite the ...

Herci ve snímku Barbara

Režisér

Hodnocení zobrazené vedle názvu vychází z průměrného hodnocení na webech Netflix, Moviemeter a IMDB a je číslem v rozmezí 0 až 5.

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Rising Impact
Profi golfistka náhodou zjistí, že talentovaný třeťák by jí mohl na greenu směle konkurovat. A jeho cesta za titulem velkého šampiona tak může začít.
Mahárádža
Podle skutečného soudního případu, ve kterém odvážný novinář odhalí nemorální chování váženého duchovního vůdce.
Gangs of Galicia
Ukazuje se, že její zavražděný otec vedl dvojí život. Mladá právnička touží po pomstě, a tak se vetře do drogového kartelu v Galicii a pronikne až k jeho šéfovi.
Trigger Warning
Členka speciálních jednotek se vrátí do rodného města, aby zjistila, proč zemřel její milovaný táta. Při pátrání pak odhalí nebezpečné spiknutí.
Kleks Academy
Zdánlivě obyčejná holka hledá svého tátu, a přijme proto pozvání na kouzelnou univerzitu. Tu má pod palcem výstřední učitel Kleks.