Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Asi se zblázním

Film, 2021, 106 minuty
Asi se zblázním
Adri s Carlou zažije hodně divokou noc. Když se pak s ní chce znova setkat, zjistí, že se kvůli tomu bude muset nechat zavřít do blázince.
film Asi se zblázním je film z edice Netflix Originals z roku 2021 a trvá 106 minut. Snímek Asi se zblázním je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento film je Neobvyklý, Inspirativní, Intimní, Romantický.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Asi se zblázním

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: němčina;angličtina;evropská španělština - Komentář audio stopy;evropská španělština [Originál];polšt
Titulky: čeština;němčina;angličtina;evropská španělština;polština

Více podobných Asi se zblázním

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

We Lost Our Human
Něco se stalo a lidi nikde! Pomůžete rozmazleným mazlíčkům Půďovi a Šunce na cestě do středu vesmíru, aby to mohli napravit?
Agent Elvis
Animovaná komedie pro dospělé, ve které Elvis vymění svůj slavný kostým za jetpack a jako tajný agent se pustí do boje proti padouchům, kteří ohrožují zemi.
Roll and Run
Při zátahu na pěstírnu přišli o všechny zásoby trávy, na kterou už měli kupce, a v ulicích pražského Žižkova je teď proto čeká hodně náročná noc.
Sky High: The Series
Sole se rozhodne převzít nelegální byznys po mrtvém manželovi, aby se co nejlíp postarala o syna. Znamená to ale, že půjde proti vlastnímu otci.
Myšák Stuart Little 3
Littleovi odjeli na dovolenou a Snížek skončí ve spárech pořádného darebáka. Zachránit ho proto musí myšák Stuart a skunk Reeko.