Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Americká symfonie

Film, 2023, 103 minuty
Americká symfonie
Nezvykle osobní dokument, ve kterém se hudebník Jon Batiste pokouší složit symfonii v době, kdy jeho manželka a spisovatelka Suleika Jaouad podstupuje léčbu rakoviny.
film Americká symfonie je film z edice Netflix Originals z roku 2023 a trvá 103 minut. Snímek Americká symfonie je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento film je Intimní, Dojemný.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Americká symfonie

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: angličtina - Komentář audio stopy;angličtina [Originál]
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;ukrajinština

Více podobných Americká symfonie

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Einstein a bomba
Co se dělo po Einsteinově útěku z nacistického Německa? Ponořte se do mysli tohohle génia v dokumentárním dramatu plném archivních záběrů, kde zazní i jeho vlastní slova.
Láska, stalking, vražda
Dokument plný zvratů o mechanikovi, co poprvé v životě zkusí online seznamku. Žena, kterou tam potká, bere svoji zamilovanost smrtelně vážně.
The Greatest Night in Pop
Nahlédněte do zákulisí historické události z roku 1985, kdy se jednoho lednového večera sešly největší hudební hvězdy světa, aby nahrály skladbu „We Are the World“.
Society of the Snow: Who Were We on the Mountain?
Detailní pohled na natáčení filmu „Sněžné bratrstvo“, ve kterém vystoupí samotní herci, štáb, režisér J. A. Bayona i ti, kdo tuhle tragédii kdysi zažili na vlastní kůži.
Kruh se uzavřel
Dokument o stopě, kterou adaptabilní sportovci zanechali v extrémních sportech, na pozadí příběhů lyžaře na monoski Trevora Kennisona a alpinisty Barryho Corbeta.