Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Čtyři střelený Kolumbijci

Locombianos
Tv-serial, 2021
Čtyři střelený Kolumbijci
Čtyři z nejlepších a nejnemravnějších kolumbijských komiků vystoupí před diváky, kteří jsou na jejich příběhy po dlouhé karanténě pořádně natěšení.
tv-serial Čtyři střelený Kolumbijci je film z edice Netflix Originals z roku 2021. Freddy Beltrán, Diego Camargo, Catalina Guzmán a Pamela Ospina – ctyri známí kolumbijští komici baví živé publikum. Snímek Čtyři střelený Kolumbijci je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento tv-serial je Beznadějný, Neuctivý.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Čtyři střelený Kolumbijci

Zvuk a titulky

Zvuk: španělština - Komentář audio stopy;španělština [Originál]
Titulky: čeština;němčina;angličtina;španělština;polština

Více podobných Čtyři střelený Kolumbijci

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Freeridge
Z podivné staré krabice se vyvalí spousta smůly i dalších neštěstí a čtveřici teenagerů to úplně změní život. Začnou proto hledat způsob, jak zvrátit letitou kletbu.
Cunk On Earth
Vtipný fiktivní dokument o historii naší civilizace, ve kterém vám Philomena Cunk ukáže, jestli lidstvo za dlouhá staletí udělalo nějaký pokrok.
Princess Power
Kéž by se všem na světě žilo líp! To si přejí i princezny z Ovocných říší borůvek, kiwi, ananasu a malin, a tak spojí síly a pustí se do díla.
Welcome to Waikiki 2
Jeden chce být režisér, druhý herec a třetí scénárista. Na vlastní film ale potřebují peníze, a tak si v Soulu otevřou penzion, který jim do života vnese zábavu i lásku.
Černá nevěsta
Po propuštění z vězení si Ángela chce znovu získat respekt vlastní dcery. Ta naprosto zbožňuje zápas ve stylu lucha libre, a máma proto v přestrojení vyrazí do ringu.