Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Čas

Film, 2021, 108 minuty
Čas
Rodina si vyrazí odpočinout na odlehlou pláž. Tam ale s hrůzou zjistí, že tohle místo urychluje proces stárnutí a celý život tam prožijí za jediný den.
film Čas je z roku 2021. a trvá 108 minut. V tomhle thrilleru M. Night Shyamalana podle komiksu „Sandcastle“ hraje Gael García Bernal. Snímek Čas je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento film je Strašidelný, Napínavý.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Čas

Režisér

Více podobných Čas

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Onmyoji
Minamoto Hiromasa se na honosném císařském dvoře spřátelí s mystikem Abeem Seimeiem a společně začnou řešit spletité případy, které mají co do činění s říší démonů.
Kluk z hor
Mladý uprchlík se v Thajsku začne živit prostitucí. Zaplete se přitom ale do riskantního plánu jednoho klienta, který mu měl přinést naději na lepší život.
Skoro normální rodina
Na první pohled jsou dokonalá rodina. Děsivá vražda jim ale převrátí život vzhůru nohama a rychle se ukáže, co všechno jsou ochotní jeden pro druhého udělat.
Nečekám, že mi někdo uvěří
Spisovatel, který se má stěhovat do Barcelony, se zaplete s nebezpečnými zločinci a jeho kariéra i celý život se zničehonic začnou odvíjet podle úplně nového scénáře.
Dějiny zločinu: Stylista slavných
Stylista slavných celebrit a jeho matka se stanou oběťmi brutální vraždy a mladá policistka dostane dvacet dní na to, aby případ vyřešila. Podle skutečnosti.